A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Вацлавпільський ліцей Пулинської селищної ради Житомирського району

Річний звіт

РІЧНИЙ ЗВІТ РОБОТИ ГІМНАЗІЇ ЗА 2018-2019 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

І розділ. Вступ

 

      Освітню діяльність у гімназії здійснюємо відповідно до Конститу­ції України, Законів України «Про освіту», «Про загальну серед­ню освіту», Національної стратегії розвитку освіти, чинного за­конодавства, спрямовану на реалізацію державних, регіональних і районних  програм у галузі освіти, інших чинних законодавчих і нормативних документів.

     Гімназія здійснює свою діяльність відповідно до Статуту.  Освітній процес відбувався в одну зміну. Головним завданням гімназії є забезпечення високої якості освіти та відповідності її потребам особистості. Сучас­ному суспільству потрібна людина творча й ініціативна, готова та здатна відповідати за власний добробут і добробут усього суспільства, бути свідомим громадянином України.

      На кожному рівні навчання забезпечується виконання державного стандарту, а також дається теоретична і практична підготовка з дисциплін навчального плану з метою максимального розвитку інтелекту, загальної культури, творчих можливостей, фізичного і морального здоров'я.

    Успішність подолання кожного рівня, виконання його освітніх задач гарантується гімназією тільки за умови усвідомленого й добровільного дотримання всіх норм і правил шкільного життя, активної співпраці з батьками, відкритістю освітнього процесу.

       У вересні 2019 року гімназія  розпочинає свій 14 навчальний рік, навчальний заклад – 109 навчальний рік.

 

Завантажити повну верісю Річного звіту роботи гімназії

https://rada.info/upload/users_files/22062674/2dc02bcff8dd49f3c8a36550ce108582.doc

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень