A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Вацлавпільський ліцей Пулинської селищної ради Житомирського району

НАКАЗ від 31.03.2021 р. "Про початок прийому документів для зарахування дітей до 1 класу"

   

Відділ освіти Пулинської селищної ради

Житомирська область

Вацлавпільська гімназія

 

НАКАЗ

 

31.03.2021 р.

с. Ясна Поляна

           № 18-о

 

Про початок прийому документів для зарахування дітей до 1 класу 

 

 

 

       Відповідно ст.13 Закону України «Про освіту», ст.2, ст.9 Закону України «Про загальну середню освіту», ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», підпункту 3 пункту 2 розділу ІІ «Прикінцеві положення», Закону України від 17 березня 2020 року №530-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)»,  Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 року № 684,  Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого  Міністерством  освіти  і  науки  України  від  16.04.2018 року

№367, рішення Виконавчого комітету  Пулинської селищної ради №2 від 10.12.20 року (додаток 4) «Про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти Пулинської селищної ради», розпорядження голови Пулинської селищної ради від 25.03.2021 року №25/04-03 «Про прийом документів закладами загальної середньої освіти для зарахування дітей до 1 класу» та з метою забезпечення 100% охоплення дітей шкільного віку навчанням

 

 НАКАЗУЮ:

 

  1.  Розпочати прийом документів для зарахування до 1 класу з 01 квітня

2021 року, дотримуючись Порядку зарахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для  здобуття  повної загальної середньої освіти.

 

  1.  Організувати гнучкий  режим прийому документів та їх  копій.  У разі продовження режиму « червоної зони», пов’язаної з поширенням  коронавірусної інфекції,  дозволити подавати  документи на вступ до 1 класу  на електронну  адресу гімназії: vaslav2019@ukr.net у сканованій формі без електронного цифрового підпису з подальшим  поданням оригіналів документів вказаних у Порядку зарахування , відрахування та переведення учнів. Оригінали  документів,  необхідних  для зарахування учнів, приймати після  припинення карантину.
  2. Попередити батьків, або осіб, що їх заміщують, про відповідальність  за повноту і достовірність  усієї інформації   та усіх документів, що подаються  до закладу освіти, згідно з вимогами законодавства.
  3. Інформацію  щодо початку прийому документів довести  до відома населення  на веб-сайті  Вацлавпільської гімназії  впродовж двох  робочих днів.
  4. До 01.06.2021 видати наказ про зарахування  усіх дітей  до 1 класу (перша, основна хвиля зарахування),  оприлюднити його в закладі освіти та на веб-сайті.
  5.  Забезпечити 100% охоплення дітей  шкільного віку навчанням.

 

  1. Контроль за виконанням  даного наказу залишаю за собою.

 

 

Директор гімназії                                             Л.С. Грибан

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень