A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Вацлавпільський ліцей Пулинської селищної ради Житомирського району

Алгоритм дій адміністрації гімназії у разі виявлення у здобувача освіти ознак гострого респіраторного захворювання

Алгоритм дій адміністрації гімназії  у разі виявлення у здобувача освіти ознак гострого респіраторного захворювання:

 1. У разі виявлення у здобувача освіти ознак гострого респіраторного захворювання, до приїзду батьків або інших законних представників дитини, здобувачі освіти знаходяться в масках постійно до вирішення питання щодо направлення їх додому чи до закладу охорони здоров’я.
 2. До прийняття відповідного рішення необхідно направити здобувача освіти до кабінету сестри медичної (ізолятор) в супроводі працівника гімназії ( сестра медична, класний керіник або інший працівник гімназії  (далі – уповноважена особа), визначений директором гімназії  або його заступником) та невідкладно поінформувати батьків (інших законних представників).
 3. Переконайтеся  в тому, що батьки здобувача освіти знають, як зв’язатися з уповноваженою особою. Ця особа має бути забезпечена стандартними засобами захисту, а також повинна дотримуватися заходів безпеки при догляді за особами з підозрою на COVID-19 тобто  носити маску і дотримуватися необхідної дистанції.
 4. У разі, якщо дитина налякана і болісно переживає власний стан, уповноважена особа має заспокоїти дитину і залишатися з нею в окремому приміщенні, що добре провітрюється, не знімати маску і дотримуватися дистанції.
 5. Сестра медична  або уповноважена особа має надіслати екстрене повідомлення форми 058/о про підозру на інфекційне захворювання до лабораторного центру (відповідного його підрозділу).
 6. Сестра медична  або уповноважена особа гімназії  реєструє випадок в журналі реєстрації форми О6О/о.
 7. Сестра медична  або уповноважена особа телефонує батькам та/або сімейному лікарю, викликає (за потреби) швидку допомогу, або після прибуття батьків відправляє з ними дитину додому.
 8. За наявності показань для госпіталізації швидка медична допомога доставляє дитину до стаціонару.
 9. Сестра медична або уповноважена особа співпрацює з епідеміологами лабораторного центру в ході епідеміологічного розслідування і допомагає їм визначати коло контактних осіб:
 • які разом знаходилися у шкільному транспорті;
 • які знаходилися разом в одному приміщенні (класі);
 • які контактували в побуті.
 1. Ніхто з працівників гімназії, у тому числі сестра медична  чи уповноважена особа, які опікуються підозрілим випадком або підтвердженим випадком COVID-19, не має права розголошувати імені хворого або того, у кого підозрюють COVID-19, задля збереження лікарської таємниці.
 2. Вжити заходів щодо запобігання булінгу та стигматизації у зв’язку з COVID-19.

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень