Образотворче мистецтво

Фесенко Леонiд Вiталiйович - flv62@ukr.net

Завдання

для самостійного опрацювання під час карантину 12.03. – 24.04.2020 року

1. Виконати малюнок архітектурної споруди рідного краю (пам’ятка архітектури, будинок бабусі тощо). Матеріали для виконання роботи: папір графічний олівець, гелева ручка, фломастер тощо. Формат А-4.
  2.  Створити ескіз майбутньої пам’ятки рідного села (пам’ятний знак, музей, старовинна садиба, культова споруда тощо). Формат роботи А-4. Матеріали за вибором учня.

Завдання з 06.04. по 10.04.2020

Створити  за допомогою графічних матеріалів дизайнерський проект інтер’єру житлової кімнати, вітальні в якій ви будете проживати в майбутньому. Формат роботи А-4.Матеріали для роботи : альбом, простий олівець, гелева ручка, кольорові олівці, фломастери тощо.

Завдання з 13.04. по 24.04.2020

1. Передати за допомогою графічних матеріалів інтер'єр святкової кімнати українців ХІХ - ХХ століть. Формат роботи А-4. Матеріали та техніка роботи на вибір учнів.
  2. Створення ескізу плакату на тему «Бережи природу», «Бережи здоров’я». Плакат може бути виконаний у вигляді малюнка так і доповнений шрифтовою композицією.  Формат роботи А-4, А-3. Матеріал та техніку для роботи оберіть самостійно.

Завдання з 27.04. по 08.05.2020

1. Створити ескіз книги власних творів ( проза, вірші), захоплень ( наприклад витинанка, малюнки, вишивки, колекції тощо), або улюблених поетів, прозаїків, музикантів, співаків тощо. Формат роботи – довільний (може бути над маленька книжечка). Матеріали та техніка роботи на вибір учнів (наприклад графіка, аплікація, живопис тощо). Бажано, щоб до макету книги увійшли обкладинка, титульна сторінка (перша сторінка де показується назва книги хто автор, та декілька оздоблених та змістовно наповнених сторінок).
  2. Створити народну іграшку, ляльку – мотанку, сувенір – оберіг тощо, використавши для цього природні матеріали, тканину, папір. Формат роботи  довільний.

Завдання з 12.05. по 29.05.2020

Телефон для довідок, консультацій:   097-51-79-708

Леонід Віталійович

Електронна пошта  flv62@ukr.net