Інформація для учнів та батьків!

Дата: 16.03.2020 22:48

Інформація для учнів та батьків!

Карантин запроваджено на три тижні, що, звичайно, негативно впливає на освітній процес. Педагогічною радою гімназії було  прийнято рішення, що діти повинні вчитися дистанційно і виконувати завдання по всіх предметах вдома.

Починаючи з понеділка на сайті гімназії (http://vcp.school.org.ua/) будуть публікуватися завдання для всіх класів.

Для цього потрібно відкрити пункт меню  «Дистанційна освіта» – «клас» - «назва предмету».

Завдання для учнів гімназії на період карантину з 13.03 по 03.04.2020 року” будуть оновлюватися.

Учням потрібно знайти  свій клас, переписати і виконати завдання. По закінченню карантину треба буде пред`явити зошити з виконаними завданнями вчителям-предметникам.

Шановні батьки, прохання контролювати учнів та спонукати їх виконувати завдання, читати параграфи та художні твори!

Дякуємо за розуміння та підтримку.

З повагою, директор гімназії  Мурзаков С.А.