Благодійна акція "Разом до перемоги"

Дата: 21.11.2022 21:22

На зображенні може бути: 9 людей, люди стоять та у приміщенні

#великі_справи_маленьких_людей

У знаменний для всіх українців день - День гідності і свободи, який цьогоріч відзначається в умовах війни, ліцеїсти вшанували пам'ять героїв Небесної сотні, а також людей, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод.

Найщемливішим моментом сьогоднішнього дня стало завершення благодійної акції "Разом до перемоги" та відправка посилки випускнику Вацлавпільської гімназії, який сьогодні боронить східні рубежі нашої Батьківщини.

Ліцеїсти зібрали ліки, солодощі, чай, речі особистої гігієни, шкарпетки, які в'язали власноруч, листівки з побажаннями повернутися додому переможцями та 30 метрів маскувальних сіток.

В цих пакунках - увага, тепло та підтримка нашим Захисникам💙💛 Діти розуміють, яку важливу місію виконують зовсім незнайомі їм люди - воїни ЗСУ💪💪💪, завдяки яким можуть навчатися, радіти життю❤️

На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять, квітка та у приміщенні

На зображенні може бути: 3 людини, люди сидять та у приміщенні