ЗБЕРЕЖИ_ПАМ'ЯТЬ_ЗБЕРЕЖИ_ПРАВДУ

Дата: 26.11.2021 21:20

#ЗБЕРЕЖИ_ПАМ'ЯТЬ_ЗБЕРЕЖИ_ПРАВДУ

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та у приміщенні

Одним із завдань сучасної шкільної освіти є вміння учня орієнтуватись у величезному потоці інформації. Навчити цьому лише на уроці історії просто неможливо, тому з 22 по 26 листопада 2021 в гімназії вчителем історії Лесею Антонюк був проведений тиждень історії «Сьогодні – знавці історії, а завтра - її творці».

Основною метою тижня було:

- підвищити інтерес учнів до вивчення історії; - розширити й поглибити знання та вміння учнів;

- створити сприятливі умови для виявлення знань та вмінь учнів у нестандартних ігрових ситуаціях.

Тиждень історії розпочався інформаційними сторінками «Україна – країна нескорених. Вільні творять майбутнє!», «Україна гідна свободи!» та уроками звитяги у 8-11кл. «Майдан – шлях до Свободи», які є нагадуванням всім нам про те, якою ціною здобуто свободу на новий шанс для країни стати справжньою європейською державою.

У вівторок учні 7 класу дискутували на тему «Що таке гідність?», десятикласники переглянули відео «Герої не вмирають… Ми будем вічно жить…».

Вікторину-круїз «Україна на планеті Земля» у середу здійснили п’ятикласники, а також переглянули відео-презентацію «Вражаюча Україна».

У четвер учні 7-8 класу провели акцію «Я бажаю своїй Україні…» і побажали всьому українському народу здоров’я, мирного неба, толерантності, любові та взаєморозуміння.

Підведено підсумки XІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» з історії та правознавства (осінь – 2021), в якій гімназисти вдруге взяли активну участь та показали гарний результат. Найкращий результат показали Савчук Павло, Черниш Софія та Галушка Діана, за що дані учні будуть нагороджені Дипломами І ступеня.

Сьогодні гімназисти згадували події однієї з найтрагічніших сторінок в історії українського народу Голодомору 1932-1933 рр. П’ятикласники виготовляли лепбук «Україна пам’ятає ГОЛОДОМОР», шестикласники брошуру «Говоримо сьогодні. Пам’ятаємо завжди…». На уроках пам’яті учні 7-11 класів «Хліб… Ціна йому – життя» ознайомилися з причинно-наслідковими зв’язками подій, з книгою Анастасії Лисивець «Скажи про щасливе життя...», відеороликами «Голодомор – помста за нашу свободу». переглянули відеоісторію «Голодомор. Чому злочин став можливим», презентацію «Голодомор 1932-1933. Геноцид українського народу».

Завершенням тижня історії був перегляд мотиваційного соціального ролику «Де би ти не був…».

Наше завдання зберегти і передати цю пам'ять наступним поколінням, зберегти історію живою.

На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 2 людини, дитина та люди стоять

На зображенні може бути: 7 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять, у приміщенні та текст «SHOT ON REDMI 9 AI QUAD CAMERA PLAND AUR R»