Вітання 11 класу

Дата: 31.05.2020 18:01

Вітання для 11 класу

Шановні одинадцятикласники!

Сьогодні для вас завершується історія шкільного життя. Час прощатися з дитинством! Мине зовсім не багато часу і ви будете тримати в руках свій перший та вагомий документ – атестат про повну загальну середню освіту. Це результат вашої клопіткої праці. Це також частинка і наших знань та вмінь, які ми намагалися передати вам за час навчання в гімназії. Так склалось, що не прозвучить для вас останній шкільний вальс. Але ми щиро бажаємо вам вдалого старту, досягти своєї мети та при цьому залишитись Людиною. Будьте такими молодими та щасливими як на цих фото. Пам’ятайте свою гімназію, своє безтурботне дитинство і всіх тих, хто був поруч з вами весь цей час. Це відео – наш вам подарунок. Щасти вам, наші дорогі діти!

Педагогічний колектив Вацлавпільської гімназії 29 травня 2020 року.
В добру путь!

Переглянути відеопривітання за посиланням:

Вiдеопривiтання для 11 класу