Прощавай, початкова школа!

Дата: 25.05.2023 17:29

Сценарій свята «Прощавай, початкова школо!»

Ось і настав цей радісний час. На вулиці буяє зелень, сонце пестить своїм промінням, а кожний новий день несе нове і незвідане. Час летить невблаганно і змінює все, що нас оточує. Життєва дорога людини також мінлива і нелегка.

Дитинство і Юність… Це найкраща пора в житті, що припадає на шкільні роки. Усе має свій початок і кінець. Сьогодні не можна сказати, що у четвертокласників закінчується дитинство. Однак, сьогоднішній день проводить межу між дитинством і юністю.

Ось і настав день прощання з початковою школою. Дорогі четвертокласники за 4 роки ви багато чому навчилися: не тільки писати і читати, а й виступати і брати участь в конкурсах.

Запам'ятайте як Наталія Миколаївна вчила вас писати літери, а потім вже слова і пропозиції. А з математики ви спочатку вчили як писати цифри, а потім вже вирішували приклади.

4 роки непомітно промайнули...

Прощай початкова школа! Здрастуй середня!

Прощавай, початкова школа!