4 червня – День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії.

Дата: 04.06.2023 16:45

⚡⚡⚡В УКРАЇНІ ВШАНОВУЮТЬ ПАМ'ЯТЬ ДІТЕЙ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ ВІД АГРЕСІЇ РФ –  останні новини - Україна 24 - YouTube

За даними Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні з початку бойових дій, 14 квітня 2014 року, до кінця 2021 року загинуло 152 дитини і 146 дітей дістали поранення. Після початку повномасштабного вторгнення росії кількість жертв серед дітей збільшується щоденно. І фактичну кількість загиблих і поранених дітей встановити не можливо через активні бойові дії.

Ми пам’ятатимемо кожного невинно вбитого янголятка... Вічна пам’ять!