1 лютого стартує реєстрація для участі в ЗНО-2022

Дата: 31.01.2022 13:34

? 1 лютого стартує реєстрація для участі в ЗНО-2022.

???? І хоча реєстрація триватиме до 9 березня, рекомендуємо не зволікати і реєструватися якомога раніше, аби мати час внести зміни та підкоригувати реєстрацію у разі такої необхідності.

Нагадуємо, що основна сесія ЗНО відбудеться з 23 травня до 17 червня 2022 року.

В цей період ви також можете зареєструватися на додаткову сесію у разі якщо:

???? ви будете проходити ЗНО, де тести будуть надруковані збільшеним шрифтом чи шрифтом Брайля;

???? у вас заплановані всеукраїнські чи міжнародні олімпіади, змагання чи конкурси;

???? ви складатимете державні іспити;

???? ви можете надати докази, що з певних причин ви не можете пройти тестування під час основної сесії.

Якщо учасник зареєструється з 5 до 17 травня (в додатковий період реєстрації), то проходитиме ЗНО під час додаткової сесії — з 23 червня до 15 липня.

До реєстрації важливо визначитися з предметами, з яких бажаєте отримати:

???? лише оцінку ДПА (зараховується як оцінка в атестат),

???? лише результат ЗНО від 100 до 200 балів (потрібно для вступу до ЗВО),

???? або обидва результати.

Кожен учасник має право скласти тести не більш як із п’яти навчальних предметів. Якщо дитина складає більше п’яти предметів, ця опція — платна (від 354 до 789 грн за кожен додатковий предмет).

Як зареєструватися?

1?? Створіть та заповніть реєстраційну картку на сайті УЦОЯО. Обов'язково збережіть реєстраційну картку. Вона може знадобитися згодом.

2?? Подайте комплект реєстраційних документів* відповідальній особі:

???? випускники поточного року подають в закладі освіти;

???? випускники минулих років — надсилають його до регіонального ЦОЯО.

3?? Отримайте від регіонального центру Сертифікат ЗНО.

*Комплект реєстраційних документів:

? Фото для документів 3 * 4 см.

? Копія паспорта.

? Реєстраційна картка.

? Медичний висновок, якщо у вас особливі умови проходження ЗНО.

? Копія документа про повну загальну освіту (за необхідністю):

?? Якщо у вас є свідоцтво про загальну середню освіту, підготуйте його копію і напишіть на ній: Згідно з оригіналом, поставте підпис, своє ім'я та прізвище, дату.

?? Якщо у вас немає свідоцтва про загальну середню освіту і ви не будете проходити ДПА (наприклад ви є учнем закордонного закладу освіти), підготуйте довідку з цього закладу. Якщо ви отримаєте довідку іноземною мовою, потурбуйтеся про нотаріально засвідчений переклад українською.

?? Якщо у 2022 році ви будете проходити ДПА, вам не потрібно надавати свідоцтво про повну загальну середню освіту. Це підтвердить ваш заклад освіти.

? Будьте уважні, адже після завершення періоду реєстрації, ви не зможете змінити дані та обрані предмети, а також додати предмет ЗНО/ДПА.

Поділіться цим дописом із друзями та зберігайте собі, щоб не загубити!