Про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують навчання за курс повної загальної освіти в 2021-2022 н.р.

Дата: 14.04.2022 10:11

Відділ освіти Пулинської селищної ради

Вацлавпільська гімназія

Код   ЄДРПОУ 22062674

14.04.2022.

с.Ясна Поляна

№ 35/о

Про звільнення від проходження державної підсумкової

атестації учнів, які завершують  навчання за курс повної загальної освіти  в 2021-2022 н.р.

Відповідно до статті 17 Закону України «Про повну загальну середню освіту», Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24 лютого 2022 року №2102-ІХ «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України в сфері освіти» (проект № 7132 від 10.03.2022), наказу відділу освіти Пулинської селищної ради від 06.04.2022 р.« Про завершення 2021-2022 навчального року»

НАКАЗУЮ:

1. Звільнити  у 2021-2021 навчальному році від проходження державної підсумкової атестації  (далі - ДПА) у будь-якій формі всіх здобувачів освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти.

2Класному керівнику Рижуку В.А.

2.1. Дану  інформацію довести до відома випускників.

2.2. Наголосити,  що вступники цього року будуть складати один мультипредметний тест, який складатиметься з трьох предметів: української мови, (без завдань з української літератури), математики та історії України. Всього буде 60 завдань, які треба буде виконати за 120 хвилин. Тестування планується провести у липні місяці.

2.3. Забезпечити своєчасну реєстрацію учнів для проходження  мультипредметного тесту. Видати в індивідуальному порядку логіни та паролі  кожному учню, для входу в особистий кабінет учасника.

2.4.  У документах про освіту у розділі про державну підсумкову атестацію зробити запис «звільнений(а)».

3. Контроль  за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор гімназії         ______________         Лариса ГРИБАН