Фізкультурно-оздоровчий захід «Сhallenge Fest»

Дата: 02.10.2023 10:03

#Сhallenge_Fest

На зображенні може бути: 14 людей

На зображенні може бути: 12 людей

Сьогодні хочемо поділитися нашими враженнями від неймовірного фізкультурно-оздоровчого заходу «Сhallenge Fest», який відбувся з спільно з громадською організацією Українська федерація учнівського спорту за підтримки Президента України в рамках ініціативи «Пліч-о-пліч», яким розпочинається спортивний навчальний рік 2023-2024.

Неймовірний день спорту, енергії та позитивних емоцій! Ми разом з учнівською спільнотою приєднались до тисяч учасників з різних куточків України, щоб взяти участь у різноманітних фізичних вправах, змаганнях та майстер-класах.

Під час проведення «Сhallenge Fest» підвищили свою фізичну витривалість та весело провели час разом!

Мирного всім неба!

#ChallengeFest #Фізкультура #ЗдоровийСпосібЖиття #Враження #Спорт #АктивнийСтильЖиття

Більш детальніші фото та відео по челенджу за посиланням:

«Сhallenge Fest»

На зображенні може бути: 7 людей та фризбі