7 квітня - Всесвітній день здоров'я

Дата: 14.04.2021 09:22

Всесвітній день здоров'я - 7 квітня. Виховна робота в школі - Ourboox

Всесвітній день здоров’я відзначається щорічно 7 квітня в день створення в 1948 році Всесвітньої організації охорони здоров’я. Як відомо, здоров’я – не тільки відсутність хвороб та фізичних вад, а стан повного фізичного, духовного і соціального благополуччя. Побажання доброго здоров’я вже давно стало традицією. Але особливо важливим воно стає під час пандемії коронавірусу у всьому світі. Будьте здорові і дбайте про своє здоров’я і здоров’я своїх близьких кожен день, адже це запорука щасливого життя.

Цей день в гімназії пройшов активно. Діти не тільки повторювали правила здорового способу життя, а й активно зміцнювали своє тіло, адже всі знають, що у здоровому тіл - здоровий дух!