Звернення директора

ШАНОВНІ БАТЬКИ, ДІТИ, ДРУЗІ!

Я щиро вдячна, що Ви вирішили відвідати сайт ліцею.

Наш ліцей  – це велика дружня сім’я, в якій панує творче співробітництво всіх учасників освітнього процесу, це світ гармонії та любові. Тут кожен учень зростає, як особистість, розкриває в собі таланти, вчиться вчитися, стає людиною та громадянином.

На сайті батьки наших майбутніх учнів можуть ознайомитися зі структурою ліцею, правилами прийому, умовами навчання в ній, досягненнями наших вихованців і педагогів, новинами шкільного життя й анонсами майбутніх заходів. Я вважаю, що наш сайт стане місцем для конструктивного спілкування, і коло наших друзів та соціальних партнерів буде постійно збільшуватися.

Запрошую Вас і Ваших знайомих частіше бувати на сторінках нашого інформаційного ресурсу, брати участь в обговоренні питань  життя гімназії. Нехай наше спілкування додасть усім оптимізму, впевненості в майбутньому, допоможе краще зрозуміти потреби підростаючого покоління.

Сподіваюся, що знайомство з нашим ліцеєм буде для Вас не тільки цікавим, але й корисним.

З повагою, директор ліцею Лариса Степанівна Грибан