Умови прийому та навчання

Порядок зарахування дитини до Вацлавпільського ліцею

Зарахування дитини до ліцею

Необхідно виконувати у наступній послідовності:

Крок № 1

Особисте звернення одного із батьків або особи, що їх замінює та подача документів

Установа чи організація:

Місце звернення:

Режим роботи:

• Пн (830–1600)
  • Вт (830–1600)
  • Ср (830–1600)
  • Чт (830–1600)
  • Пт (830–1600)

Виконавець:

гімназія

Документи, які необхідно подати:

• Особиста заява одного з батьків або особи, що її замінює
  • Документ про наявний рівень освіти (крім дітей, які вступають до першого класу)

Особливі умови:

Зарахування до початкової школи

1. Заяву про зарахування дитини до першого класу ліцеюї, за якою закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця дитина, та документи подаються одним з батьків дитини особисто до 31 травня.

Впродовж 01-15 червня заяви про зарахування дітей не приймаються, що не виключає права батьків подавати заяви після 15 червня на вільні місця.

2. Якщо станом на 31 травня кількість поданих заяв не перевищує загальної кількості місць у першому  класі, не пізніше 01 червня видається наказ про зарахування усіх дітей. Список зарахованих учнів із зазначенням їх прізвищ оприлюднюється виключно в ліцеї. Інформація про наявність вільних місць оприлюднюється.

3. Якщо станом на 31 травня кількість поданих заяв перевищує загальну

кількість місць у першому класі, зарахування дітей відбувається за такими правилами:

1) до 01 червня включно зараховуються усі діти, місце проживання яких на

території обслуговування гімназії підтверджене, а також діти, які є рідними

(усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у гімназії, чи дітьми працівників цього закладу освіти;

2) до 15 червня включно на вільні місця зараховуються діти, які не проживають на території обслуговування, за

3) після 15 червня діти зараховуються на вільні місця до закладу освіти за умови подання до 15 червня необхідних документів.

4. Впродовж двох робочих днів з дня зарахування дітей  оприлюднює з дотриманням ЗаконуУкраїни «Про захист персональних даних» на інформаційному стенді гімназії, а також на офіційному сайті лійею:

- список зарахованих учнів із зазначенням лише їх прізвищ;

- оголошення про дату, час, місце і спосіб проведення жеребкування;

- інформацію про кількість вільних місць і прізвища дітей, які претендують на вільні місця;

- наказ директора  про утворення конкурсної комісії у складі 3 осіб для проведення жеребкування.

Крок № 2

Зарахування до гімназії

Установа чи організація:

гімназія, ліцей

Місце звернення:

Режим роботи:

• Пн (830–1600) перерва (1200–1300)
  • Вт (830–1600) перерва (1200–1300)
  • Ср (830–1600) перерва (1200–1300)
  • Чт (830–1600) перерва (1200–1300)
  • Пт (830–1600) перерва (1200–1300)

Виконавець:

гімназія

Документи, які необхідно подати:

• Медична довідка про стан здоров’я дитини
  • Копія свідоцтва про народження дитини
  • Особова справа дитини

Термін виконання(робочі дні):

Особливі умови:

Зарахування до 5 класу ліцею відбувається після видання наказу про переведення до нього учнів 4 класу ліцею. На вільні місця (у разі їх наявності) діти зараховуються у такому порядку:

- до початку навчального року – діти, які мають право на першочергове зарахування;

- впродовж навчального року – у порядку надходження заяв про зарахування.

Зарахування до 6-9 класів ліцею на вільні місця відбувається у порядку надходження заяв про зарахування.

Інформація про кількість зарахованих учнів та наявність вільних місць оприлюднюється на сайті ліцею.

Діти (учні, вихованці), які згідно з рейтингом пройшли конкурс, зараховуються до ліцею наказом директора на підставі рішення конкурсної комісії. Зарахування дітей (учнів, вихованців) проводиться протягом 5 днів після оголошення результатів конкурсу