19 грудня—день Святого Миколая.

Дата: 30.12.2019 23:10

Це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров’я собі та батькам. У день перед святом згадують всі свої добрі і злі вчинки, зважують: чого більше. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? Бо чемні діточки обов'язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні – прутик. Ця різочка є своєрідним попередженням дитині, що час задуматися над своєю поведінкою і виправитися. А в ніч на 19 грудня до кожної дитинки приходить Святий Миколай і кладе під подушку подарунки.

Вже  вшосте  цього року саме 19 грудня  до гімназії на свято  завітали  керівники  ФГ “ Яснополянське 2013” на чолі з Петром Івановичем та Андрієм Васильвичем Савчуками.  Вони привітали  діток із святом, побажали бути чемними та слухняними та  подарували  цікаві книги та солодкі подарунки всім учням гімназії.