Профілактична робота

Дата: 26.02.2020 21:01

Сьогодні, як ніколи зростає важливість співпраці школи з працівниками правоохороних органів.Адже профілактична робота дає можливість застерегти дітей від необдуманих вчинків, навчити як правильно діяти в конфліктних ситуаціях, як приймати зважені рішення, допомогти оволодіти навичками самозбереження.

25 лютого в актовій залі Вацлавпільської гімназії пройшла зустріч учнів  1-11 класів з інспектором ювінальної превенції Пулинського відділення поліції Таргонською І.М  спільно з спеціалістом служби у справах дітей Пулинської РДА Трохліб Т.В. Які провели профілактичну бесіду про особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх а також про небезпеку вживання псиоактивних речовин.