Здрастуй, люба гімназіє!

Дата: 27.09.2020 20:54

Здрастуй, люба гімназіє!

Перший день осені привітно зустрів сонячним ранком гімназійну родину Вацлавпільської гімназії. Нарешті, ми знову всі разом!!! Свято Першого дзвоника цього року значно відрізнялося від попередніх років. Для учнів 2-10 класів День знань розпочався з ранкових зустрічей, де учні поділилися своїми враженнями від дистанційного навчання, літніх канікул і розповіли про свої плани на майбутнє, а далі для здобувачів освіти класні керівники провели традиційні перші уроки на тему: “Коронавірус -  виклик 2020 року!”. Ну і, звісно, у кожному класі ознайомилися з новими правилами організації освітнього процесу, зумовлені адаптивним карантином. Святкові заходи у гімназії відбувалися в окремих кабінетах, щоб мінімізувати контакт з іншими дітьми.

Найбільше уваги приділили нашим першачкам, а їх у нас цього року - 16! Для них учні 11 класу провели на гімназійному подвір'ї  урочисту лінійку. Першим привітав першачків та випускників зі святом Знань директор гімназії - Мурзаков Сергій Анатолійович. Гостем свята був наш добрий друг та меценат Савчук Петро Іванович, який традиційно подарував учням цінні подарунки. Напутні слова та подарунки для першокласників презентували і випускники гімназії. Крім того, дітлахи отримали подарунки від агрофірми “Деметра”. Традиційно новий навчальний рік у гімназії почався з першого дзвоника.