Новий портал "Нові знання"

Дата: 04.04.2020 09:27

Шановні учасники освітнього процесу, гімназія, з понеділка 6 квітня 2020 року, розпочинає свою роботу в новому освітньому порталі "NZ.UA".

"NZ.UA" - це публічний портал для взаємодії всіх учасників освітнього процесу: учнів, батьків та вчителів.

На порталі «Нові знання» ви зможете переглядати особистий щоденних і журнал занять, отримувати останні шкільні новини, спілкуватися з викладачами та іншими батьками і учнями школи. Створювати власні спільноти для обміну власним досвідом та думками.

Зайти на новий портал "Нові знання" можна тільки з власними паролями які класні керівники створять для учнів і батьків і передадуть Вам для користування за згодою дирекції гімназії.